• Хлеб
  • Пирог
  • ТортМеню
Свет
Изображение Як правильно обрати мікрохвильову піч Изображение Як правильно обрати мікрохвильову піч Изображение Як правильно обрати мікрохвильову піч

Як правильно обрати мікрохвильову піч

Як правильно обрати мікрохвильову піч
Время: 02:29
02:29
Як правильно обрати мікрохвильову піч 4.95 1650

Побутова кухонна техніка створена для того, щоб полегшити життя людини, максимально звільнити її від повсякденних турбот з приготування їжі, вивільняючи час для приємних справ. 

Мікрохвильові печі не виняток, а радше, підтвердження цього правила. Прилад дозволяє за лічені хвилини розігріти готову страву, освіжити смачну випічку, приготувати їжу чи розморозити м'ясо. Завдяки тому, що все відбувається швидко, продукти зберігають максимум корисних речовин. 

Якщо на вашій кухні ще немає такого помічника або ж бажаєте замінити стару техніку новою, знання основних параметрів вибору допоможе легко знайти підхожий варіант. 

мікрохвильова піч

Функціональність 

Найбільш поширеними є соло-печі, які розраховані на підігрів готових страв та розморожування продуктів. Такі моделі органічно вписуються в інтер'єр домашніх кухонь та офісних приміщень. Ще однією вагомою перевагою є доступні ціни мікрохвильовок з обмеженим набором функцій. 

Багатофункціональні мікрохвильові печі розраховані на приготування складних страв. Набір функцій може включати: 

  1. конвекцію; 
  2. гриль; 
  3. велику кількість режимів приготування страв. 

Додатково НВП-печі поділяються на вбудовані та окремостоячі. У цьому випадку вибір буде залежати від стилю приміщення, для якого купується електричний прилад. 

Об'єм 

Купуючи мікрохвильовку, треба враховувати, яка кількість людей буде нею постійно користуватися. Залежно від об'єму, всі печі поділяються на: 

  1. малогабаритні — до 20 л; 
  2. середнього розміру — до 27 л; 
  3. великогабаритні — 28-42 л. 

Для сім'ї з 4 осіб оптимальним варіантом стане мікрохвильова піч об'ємом 30 л. 

Покриття внутрішньої камери 

Найбільш поширений варіант покриття — емаль. Така поверхня має декілька переваг: її легко очищувати від всіх видів забруднень, вона має доступну ціну, не потребує особливого догляду. Але емаль має і недоліки — вона недовговічна. 

Більш витривалим покриттям, яке не боїться високих температур, є нержавіюча сталь. Проте таку поверхню очищувати від крапель жиру чи інших забруднень досить проблематично. 

Керамічна поверхня, хоч і значно підвищує ціну приладу, вважається найбільш безпечним та довговічним варіантом. 

Потужність 

Потужність безпосередньо впливає на швидкість розігріву чи приготування страв. Для соло-печі цілком достатньо потужності 600-900 Вт. А ось багатофункціональну мікрохвильовку варто обирати з потужністю 1,5 – 1,8 кВт. Тоді і гриль, і конвекція будуть працювати відмінно. 

Управління 

Більш прості та доступні моделі мають механічне управління: показники потужності та час розігріву встановлюються за допомогою спеціальних руків'їв. 

Управління за допомогою кнопок вважається більш комфортним, оскільки можна більш чітко регулювати температурний режим та час роботи приладу. 

Мікрохвильові печі з сенсорним управлінням приваблюють своїм стильним та сучасним виглядом. Сенсор зручний у використанні, але погано реагує на скачки напруги в мережі. 

Написать Комментарии к видео
commentator_img

Заполните текст комментария

Автор

Друзья, вышла моя КНИГА рецептов «Вкус праздника»!!! Полистать странички, посмотреть формат рецептов и купить книгу можно здесь https://www.labirint.ru/books/775241/?p=32439 Также приобрести книгу можно здесь https://book24.ru/~gjHLr В Тортомастере также имеется книга в наличии, код на скидку- зима2020 (есть доставка в УКРАИНУ и КАЗАХСТАН!!!) https://msk.tortomaster.ru/catalog/literatura/kniga-vkus-prazdnika.html На Ozon также можно почитать фрагмент https://www.ozon.ru/product/vkus-prazdnika-smoligovets-yuliya-nikolaevna-218338570/ (ЗАКОНЧИЛАСЬ!) Международная доставка более выгодная в Лабиринте.

Автор — Yuliya Small
Ответить
Автор

Как же мне его не хватает! Спасибо, Юлия, за замечательный розыгрыш и ваши классные рецепты!! https://vk.com/id5584428

Автор — Tanya Vau
Ответить
Автор

Как же он мне сейчас будет необходим? Учитывая тот факт,что нахожусь в поисках миксера? https://vk.com/wall172689585_1515

Автор — Полина Лисичкина
Ответить
Автор

Спасибо Юлия! Ещё и розыгрыш! Из последних ваших рецептов делала зефир. Вот бы где миксер пригодился!!! Очень хочу планетарный миксер. С ним и быстрее, и надёжнее, и можно готовить вместе с детьми, отвлекаясь на их проделки. И меньше продуктов портить ? https://vk.com/wall104465301_3272

Автор — Татьяна Нафикова
Ответить
Автор

Хороший помощник на кухне!!! Вот бы и нам пригодился,как же я хочу такой миксер!https://vk.com/wall21010193_1502

Автор — Екатерина Кожемяко
Ответить
Автор

Какая прелесть? Повезёт обладателю такого миксера? Присоединяюсь к участию https://vk.com/wall170179694_8898

Автор — L I S S A
Ответить
Дальше