Picatom » Кулинарные советы » Для чого потрібен блендер на кухні?

Для чого потрібен блендер на кухні?

Для чого потрібен блендер на кухні?
Кулинарные советы
26 февраля 2024
7
0
Содержание

    Побутовий блендер — важливий помічник на кухні, що значно полегшує процес приготування їжі. Це багатофункціональні пристрої, здатні змішувати, подрібнювати, збивати й навіть варити. Але вони бувають різних видів та розмірів, тому варто заздалегідь визначитись із завданнями, які техніка має виконувати, щоб не помилитися з вибором.

    Що може блендер

    Що може блендер

    За допомогою приладу можна робити всілякі страви та напої: від коктейлів і смузі до супів і соусів. Найчастіше він оснащений трьома швидкісними режимами, що дає змогу вибрати вдалий варіант для кожного рецепта, а від їхньої кількості залежать ціни на блендери. Розрізняють пристрої таких типів:

    1. Стандартні. Класичні настільні з великою чашею й гострими лезами, призначені для перемішування та подрібнення продуктів, наприклад фруктів, овочів, льоду.
    2. Занурювальні. Також відомі як стаффери або міксери. Вони складаються з короткої осі з гострими ножами на кінці. Під час роботи занурюються безпосередньо в інгредієнти та використовуються для приготування супів, соусів, пюре та смузі.
    3. Мультифункціональні. Універсальні пристрої, що виконують додаткові завдання: помел кави, замішування тіста, збивання яєць тощо. У комплектації є кілька насадок для різних результатів.
    4. Переносні. Портативні моделі, які легко брати із собою в дорогу. Вони працюють від акумуляторів і мають одну ємність із лезами, що може використовуватися для змішування компонентів.

    Це не всі приклади типів обладнання — на ринку представлено ще великий асортимент варіацій, які відрізняються за розміром, потужністю та функціональністю. Побутовий блендер — чудова інвестиція для тих, хто цінує свій час і хоче його заощадити. Однак не всі продукти дозволено обробляти в пристрої.

    Що не можна подрібнювати в блендері

    До таких інгредієнтів належать тверді шматки замороженого м'яса або кістки. Цей процес здатен пошкодити клинки та призвести до несправності. Також не рекомендується подрібнювати фрукти й овочі зі щільною шкіркою, наприклад цитрусові чи банани. Вони можуть застрягти всередині пристрою. Крім того, не варто обробляти гарячі продукти в зачиненому стані, бо створений надлишковий тиск у чаші здатний спричинити ламання. Необхідно уникати нарізання смажених інгредієнтів, оскільки їхній жир може потрапити в механізм і пошкодити його. Продукти з високим вмістом клейковини, як-от м'ясо, сало, сухофрукти, можуть забити елементи приладу, що призведе до великого навантаження на мотор та погіршить текстуру страви. Завжди потрібно звертати увагу на інструкції з використання блендера й бути обережним під час обробки різних компонентів, щоб не завдати шкоди собі та техніці.

    Вы хотите уточнить или дополнить рецепт? Пожалуйста, не стесняйтесь, поделитесь с нами своими замечаниями о рецепте.
    Если у вас есть мысли по рецепту, поделитесь ими в комментариях. Мы читаем каждый комментарий и готовы ответить на него. 
    Оставить комментарий
    Ctrl
    Enter
    Заметили ошЫбку
    Выделите текст и нажмите сочитание Ctrl+Enter
    Лучшие из этой категории
    Винегрет Винегрет
    Винегрет – это богатый витаминами и вкусом салат, который традиционно готовится из овощей. Он идеально подходит как...
    20.01.24
    321
    0
    Кабачковые оладьи Кабачковые оладьи
    Оладьи из кабачков – это вкусное и полезное блюдо. Оно идеально подходит для легкого ужина или завтрака. Перед...
    20.01.24
    284
    0
    Крабовый салат Крабовый салат
    Крабовый салат – это популярное блюдо, которое любят многие. Оно легкое, вкусное и простое в приготовлении. Главные...
    12.01.24
    391
    0
    Меренговый рулет Меренговый рулет
    Меренговый рулет — это воздушное и элегантное блюдо. Его приготовление начинается с подбора правильных ингредиентов....
    14.01.24
    251
    0